GLASSERVIS, 33 delar, Böhmen, 1900-tal.

944041. GLASSERVIS, 33 delar, Böhmen, 1900-tal.

9 rödvinsglas höjd 20 cm
10 vitvinsglas höjd 18 cm
12 muggar höjd 4 cm
Skål diameter 12 cm
Bålskål med lock, höjd 34 cm.

Nagg på bålskålens och lockets insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 rödvinsglas höjd 20 cm
10 vitvinsglas höjd 18 cm
12 muggar höjd 4 cm
Skål diameter 12 cm
Bålskål med lock, höjd 34 cm.

Antal besök: 524