BORD, "Superellips", Bruno Mathsson, Mathsson International.

942220. BORD, "Superellips", Bruno Mathsson, Mathsson International.

175 x 125 cm. Höjd 70 cm. Skiva i masurbjörk.

Bordsskiva med repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 498