SITTPUFF, Piero Lissoni för Fritz Hansen, 2000-tal.

942184. SITTPUFF, Piero Lissoni för Fritz Hansen, 2000-tal.

95 x 95 cm. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 95 cm. Höjd 30 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 890