OLAF SIMONY JENSEN. "Den tynghore sypige", olja på duk, sign.

938980. OLAF SIMONY JENSEN. "Den tynghore sypige", olja på duk, sign.

47x63.

Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x63.

Mindre krackeleringar.

Antal besök: 1 448