Damur, 17 x 18,5 mm Ref nr. 2305L, Boett nr. 0032018 Safirglas Integrerad originallänk, viklås Cert april 2002 Extra länkar samt box.
Mindre repor och slitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.