Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
ANDERS LUNDQUIST. Kustpartier, 2 stycken olja på duk, signerad -82 samt -84.
936031. ANDERS LUNDQUIST. Kustpartier, 2 stycken olja på duk, signerad -82 samt -84.
50 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 61 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
520