935034. ARMBANDSUR, Omega, 14k, manuell. 1960-tal.

Damur 19 mm
Vernr. 22537054
Safirglas
Svart moccaband, original, lås ej guld.
Box.

Mindre bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Damur 19 mm
Vernr. 22537054
Safirglas
Box.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
935034

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 312