SPEGELBYRÅ, betsad fur, 1970-tal.

933642. SPEGELBYRÅ, betsad fur, 1970-tal.

Med belysning. Längd 112, bredd 37, höjd 200 cm.

Kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kantskador.

Antal besök: 297