KARL ERIK EKSELIUS. Fåtöljer samt en fotpall, 3 delar, skinnklädsel, 1960-tal.

933557. KARL ERIK EKSELIUS. Fåtöljer samt en fotpall, 3 delar, skinnklädsel, 1960-tal.

Sitthöjd 40, rygghöjd 91 cm.

En knapp saknas i ena fotöljen, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 40, rygghöjd 91 cm.

Antal besök: 777