BOJAN, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

933230. BOJAN, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Dekor av figurscen i polykroma emaljfärger. Höjd 24 cm.

Nagg samt mindre glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700