Längd 90, bredd 33, höjd 43 cm.

Slitage och småskador.

Slitage och småskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 55 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
111 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
171 EUR
Frankrike, Italien, Norge, Spanien
233 EUR
269 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
355 EUR

Transport till utlämningsställe:

55 EUR
Danmark: Köpenhamn
88 EUR
Finland: Helsingfors
88 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
116 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
118 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main
135 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
137 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
181 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
205 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
284 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
323 EUR
USA: Atlanta
635 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Trappan
Föremålsnr
932839

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 518