Längd 90, bredd 33, höjd 43 cm.

Slitage och småskador.

Slitage och småskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 55 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
110 EUR
Danmark, Finland, Storbritannien, Tyskland
170 EUR
Frankrike, Italien, Norge, Spanien
231 EUR
266 EUR
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
352 EUR

Transport till utlämningsställe:

55 EUR
Danmark: Köpenhamn
88 EUR
Finland: Helsingfors
88 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
115 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
117 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
134 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
136 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
179 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
204 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
281 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
320 EUR
USA: Atlanta
629 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Trappan
Föremålsnr
932839

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 42

Andra intressanta föremål