ARNE JACOBSEN. Stolar, 6 stolar, "Myran", Fritz Hansen.

932201. ARNE JACOBSEN. Stolar, 6 stolar, "Myran", Fritz Hansen.

1996.

2 saknar plastkåpa, kantskador samt bruksslitage.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

1996.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Antal besök: 981