HERRARMBANDSUR, Omega, 18 K guld boett samt länk, 1960-tal.

932170. HERRARMBANDSUR, Omega, 18 K guld boett samt länk, 1960-tal.

Boettens diameter 3,4 cm, total vikt 54 gram, originaletui.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 2 053