932065. ULF GRIPENHOLM. "Källan", triptyk, färglitografi, signerad och numrerad 33/194.

Bildyta totalt ca 40 x 110 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

ej examinerad ur ram.

Ulf Gripenholm (Född 1943)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
932065

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 139