Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GIUSEPPE GELANZE. Vattenbärerska, akvarell, signerad.
932055. GIUSEPPE GELANZE. Vattenbärerska, akvarell, signerad.
41 x 29 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
41 x 29 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
582