HANS-AGNE JACOBSSON. TAKLAMPA, 1900-talets mitt/andra hälft.

93162. HANS-AGNE JACOBSSON. TAKLAMPA, 1900-talets mitt/andra hälft.

Etikettmärkt. Höjd exklusive sladd 24, diameter 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 911