Etikettmärkt. Höjd exklusive sladd 24, diameter 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Bruksslitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Oskarshamn, Sverige
Auktionshuset Thelin & Johansson
Föremålsnr
93162

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Thelin & Johansson AB
Momsnr
SE556923023701
Org.nr
556923-0237
Telefon
0491-16000
Adress

Köpmangatan 2B
572 30 Oskarshamn
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 749