TAXAMETER, metall, Halda, 1900-talets mitt.

931518. TAXAMETER, metall, Halda, 1900-talets mitt.

Chassi i gjutaluminium. Fasettslipat glas. Längd 20, bredd 14, höjd 20 cm.

Smuts, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts, repor samt märken.

Antal besök: 3 235