MARTIN POSER. Stilleben, akvarell, signerad.

930230. MARTIN POSER. Stilleben, akvarell, signerad.

45 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 666