VITTORIO CAPESSIERO. Tillskriven. Kustbild med fiskare, olja på pannå, 2 st signeringar.

930211. VITTORIO CAPESSIERO. Tillskriven. Kustbild med fiskare, olja på pannå, 2 st signeringar.

30 x 19 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 19 cm.

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 768