928506. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Utdragbar hylla med spegelbotten.
Höjd 173 cm, bredd 66 cm, djup ca 40 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

928506. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
928506

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 196