KARMSTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990-tal.

927844. KARMSTOL "TECHNO", Philippe Starck, 1990-tal.

Snurr, höj- och sänkbar. Inbyggt askfat i armlän. Stomme i metall och plast.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 860