926258. EDWARD HALD. Vas, "Graal", Orrefors, signerad.

Höjd 20 cm, Nr 334-E5.

Smärre bottenslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Höjd 20 cm, Nr 334-E5.

Smärre bottenslitage.

Edward Hald (1883–1980)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
926258

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 527