Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
DAN NYGÅRD. Komposition, olja på duk, sign.
925308. DAN NYGÅRD. Komposition, olja på duk, sign.
14x12.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
14x12.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
618