BARBRO NILSSON. Matta, "Violetta blå", tät rya, ca 240 x 162 cm, signerad AB MMF BN.

922685. BARBRO NILSSON. Matta, "Violetta blå", tät rya, ca 240 x 162 cm, signerad AB MMF BN.

AB Märta Måås-Fjetterström. Komponerad år 1961.

Smärre bruksslitage.

Barbro Nilsson (1899–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Barbro Nilsson (1899–1983)

Antal besök: 4 566