Diameter 35, höjd 75 cm.

Smärre fanerskador samt fläckiga.

Diameter 35, höjd 75 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 630 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Paketleverans:

Sverige
1 510 SEK
Danmark, Tyskland
2 070 SEK
Finland, Frankrike, Italien, Norge, Spanien, Storbritannien
2 440 SEK
2 820 SEK
Bulgarien, Irland, Kroatien, Slovenien, Ungern
3 690 SEK

Transport till utlämningsställe:

630 SEK
Danmark: Köpenhamn
1 000 SEK
Finland: Helsingfors
1 000 SEK
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
1 270 SEK
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
1 290 SEK
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
1 470 SEK
Tyskland: Frankfurt/Main, München
1 490 SEK
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
1 950 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
2 230 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
3 030 SEK
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
3 430 SEK
USA: Atlanta
6 570 SEK

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
922655

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 61