STOLAR, 5 stycken, mahogny/björk, emprirestil, 1900-talets första hälft.

922635. STOLAR, 5 stycken, mahogny/björk, emprirestil, 1900-talets första hälft.

4 olika klädsel.

En metall pinne saknas på en karmstol, fläckar på kläseln samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 olika klädsel.

Antal besök: 329