TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, fur, 1900-talets andra hälft.

922605. TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, fur, 1900-talets andra hälft.

Hoppfällbar. Soffans längd 139, bordets längd 119, bredd 70, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 316