922159. WIKTOR KORECKI. Vinterlandskap med hus, olja på duk, signerad.

51 x 60 cm.

51 x 60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
922159

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 431