921386. LOTTE LASERSTEIN. Kvinna med fiol, olja på pannå, signerad.

Ca 102 x 61 cm.

Smärre märken.

Lotte Laserstein (1898–1993)

Ca 102 x 61 cm.

Smärre märken.

Lotte Laserstein (1898–1993)

Föremålets betalsätt

KlarnaPayPalBetalkortBankgiroBanköverföring

Auktionshuset Kolonn
Föremålsnr
921386

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Momsnr
SE556701912901
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 928