Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Speglar
SPEGEL, förgylld ram, rokokostil, 1900-talets senare del.
920411. SPEGEL, förgylld ram, rokokostil, 1900-talets senare del.
121x54 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
121x54 cm.
Smärre bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
576