OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Poesistund, olja på pannå, troligen Italien, otydligt signerad.

920226. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Poesistund, olja på pannå, troligen Italien, otydligt signerad.

71x58 cm.

Krackelering, färgslitage samt lagning på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x58 cm.

Antal besök: 738