71x58 cm.

Krackelering, färgslitage samt lagning på ramen.

71x58 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 52 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
76 EUR
89 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
119 EUR
Cypern, Irland, Malta, Turkiet
192 EUR
Kanada, USA
204 EUR
228 EUR
252 EUR

Transport till utlämningsställe:

52 EUR
Danmark: Köpenhamn
83 EUR
Finland: Helsingfors
83 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln
109 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
114 EUR
Tyskland: Frankfurt/Main, München
129 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
134 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
176 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
198 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
276 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
315 EUR
USA: Atlanta
630 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
920226

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 155