Höjd med skärm 57 cm.

Bruksslitage samt smärre krackeleringar.

Höjd med skärm 57 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 33 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
33 EUR
46 EUR
70 EUR
Turkiet
112 EUR
Kanada, USA
125 EUR
149 EUR
185 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
919633

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 49