NILS NILSSON. Olja på duk, signerad.

913254. NILS NILSSON. Olja på duk, signerad.

65 x 74 cm.
Enligt påskrift a tergo utförd 1930-31.

Utställningar
Konstakademien, Stockholm april 1954.

Lagningar.

Nils Nilsson (1901–1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 74 cm.

Utställningar

Lagningar.

Nils Nilsson (1901–1949)

Antal besök: 6 173