BERTIL LUNDGREN. 2 st, blandtekniker på papper, signerad, en daterad -60.

909411. BERTIL LUNDGREN. 2 st, blandtekniker på papper, signerad, en daterad -60.

Mått innanför passepartout ca 25-26 x 33-33,5 cm.

Gulnade, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 027