BORD, gjutjärnsunderrede med marmorskiva, tidigt 1900-tal.

907052. BORD, gjutjärnsunderrede med marmorskiva, tidigt 1900-tal.

Längd 98, bredd 56, höjd 74 cm, lös skiva.

Smärre kantnagg på skivan samt anlupet underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 266