BL7A
Numrerad 1/20
Stämpelsignerad La Tuilerie 69250 Treigny
59 x 53 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

BL7A
Numrerad 1/20
59 x 53 cm.

Bengt Lindström (1925–2008)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
904641

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 686