MADELEINE PYK. Mapp med 8 färglitografier, "Noas Ark", signerad.

901877. MADELEINE PYK. Mapp med 8 färglitografier, "Noas Ark", signerad.

250/275, bladstorlek 42 x 29 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 720