Höjd 24-30 cm.

Slitage och skador.

Höjd 24-30 cm.

Slitage och skador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 30 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
30 EUR
42 EUR
66 EUR
Turkiet
108 EUR
Kanada, USA
120 EUR
144 EUR
180 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Hylla 12
Föremålsnr
896774

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 28

Andra intressanta föremål