KARMSTOL, bok med blå klädsel, 1900-talets mitt.

896657. KARMSTOL, bok med blå klädsel, 1900-talets mitt.

Sitthöjd 44, rygghöjd 77 cm.

Smutsig klädsel samt slitage på benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 44, rygghöjd 77 cm.

Antal besök: 320