Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
THAGE NORDBLOM. "Från Fjällbacka", akvarell, signerad och daterad 1948.
894683. THAGE NORDBLOM. "Från Fjällbacka", akvarell, signerad och daterad 1948.
22 x 27 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 27 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
577