Diameter 61, höjd 63 cm.

Bruksslitage samt kantskador.

Diameter 61, höjd 63 cm.

Bruksslitage samt kantskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 64 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
64 EUR
76 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Schweiz, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
106 EUR
Cypern, Irland, Malta, Turkiet
178 EUR
Kanada, USA
190 EUR
214 EUR
238 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Placering
Pallställ 7
Föremålsnr
888200

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 9

Andra intressanta föremål