HENRY A OLSSON. trästick. Svart och vit. "Älgar vid sjön." Signerad.

886034. HENRY A OLSSON. trästick. Svart och vit. "Älgar vid sjön." Signerad.

Bildmått 28x50.

Ramen har skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 28x50.

Ramen har skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 224