PER OLOF OLSSON. Mapp med 4 färglitografier, signerade.

884327. PER OLOF OLSSON. Mapp med 4 färglitografier, signerade.

Bladstorlek 47 x 62 cm samt 47 x 64 cm.

Små bruna fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små bruna fläckar.

Antal besök: 808