ROLAND SVENSSON. Fiskegubbe i storm, färglitografi, signerad Roland S.

880144. ROLAND SVENSSON. Fiskegubbe i storm, färglitografi, signerad Roland S.

81/190, ramstorlek 72 x 61 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 825