MATSERVIS, 44 delar, "Classic rose", Rosenthal.

879553. MATSERVIS, 44 delar, "Classic rose", Rosenthal.

12 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
Såsskål
Terrin
2 skålar
4 uppläggningsfat.

Smärre bruksslitage samt en djup tallrik med kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
Såsskål
Terrin
2 skålar
4 uppläggningsfat.

Antal besök: 840