12 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
Såsskål
Terrin
2 skålar
4 uppläggningsfat.

Smärre bruksslitage samt en djup tallrik med kantnagg.

12 mattallrikar
12 förrättstallrikar
12 djupa tallrikar
Såsskål
Terrin
2 skålar
4 uppläggningsfat.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 54 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
54 EUR
65 EUR
89 EUR
Turkiet
131 EUR
Kanada, USA
143 EUR
166 EUR
203 EUR

Läs mer om leverans.

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
879553

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 284