GLASSERVISDELAR, 10 stycken, Boda.

865524. GLASSERVISDELAR, 10 stycken, Boda.

4 glas höjd 15,5 cm
4 glas höjd 13,5 cm
2 glas höjd 10 cm.

Bruksslitage samt bottenrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 glas höjd 15,5 cm
4 glas höjd 13,5 cm
2 glas höjd 10 cm.

Antal besök: 606